Memorika™

Memorika™
Program rozwoju intelektualnego AMAKids
Memorika™ to licencjonowany program rozwoju kompetencji pamięciowych dziecka. Realizowany w systemie stacjonarnym lub online. Podczas kursu nauczymy Twoje dziecko 12 technik pamięciowych, które podświadomie będzie stosować w trakcie nauki. Podczas kursu trenujemy z dzieckiem myślenie figuratywne. Gwarantujemy średnio trzykrotny wzrost skuteczności zapamiętywania.

Nasz program używa autorskich rozwiązań, które wykorzystują dostosowane elementy teorii mapy myśli Tony'ego Buzana - światowego autorytetu z dziedziny neuroedukacji.
Podaruj swojemu dziecku więcej czasu na zabawę !
Szybko przyswojona wiedza i łatwość nauki, to więcej czasu na zabawę i inne aktywności.
 • Potęgujemy szybkość i sprawność nauki
  Zajęcia szkolne, zadania domowe, sprawdziany. Jest tego dużo ! Te obowiązki dziecka zabierają mu mnóstwo czasu. Chcemy żeby nasze dzieci cieszyły się większą ilością czasu wolnego przy zachowaniu ich rozwoju szkolnego. Z naszym programem zwiększamy szybkość przyswajania wiedzy i oszczędzamy czas na inne aktywności. Efekty ćwiczeń są długotrwałe.
 • Zwiększamy moc mózgu
  Treningi AMAKids polepszają umiejętności poznawcze dziecka, które są podstawowym zestawem narzędzi, których nasz mózg używa do myślenia, przetwarzania bodźców odbieranych przez zmysły, uczenia się, czytania, zapamiętywania, wnioskowania. Polepszając te umiejętności, zwiększamy jakość życia dziecka w szkole i pozostałych sferach życia.
 • Rozwijamy pamięć dziecka
  „Co ja miałem? Pamięć miałem !".
  W okresie wzrostu i dojrzewania dziecka kształtujemy siłę jego umysłu. Im więcej wagi przywiążemy do zbudowania dużej ilości połączeń neuronowych tym bardziej wpłyniemy na zdolności przyswajania i zapamiętywanie danych i informacji. Nasz program zwiększa zdolności pamięciowe dziecka nawet trzykrotnie.
Angażujące zajęcia
Memorika™
Zajęcia Memorika Online™ dają świetne rezultaty zarówno w wersji online jak i w wariancie stacjonarnym. W obu przypadkach formuła zajęć jest bardzo dynamiczna, z dobrane metody i praca z grafikami sprawiają dzieciom frajdę. Atrakcyjność naszych zajęć wspieramy grywalizacją z użyciem kostki rubika.

dedykowana platforma do ćwiczeń online
autorskie podręczniki
zajęcia wspierane formą zabawy i radością dzieci
12 opatentowanych metod ćwiczeniowych

Co ona robi ? Nasz uczeń, Martynka, laureat konkursu talentów, program THE BRAIN, Polsat
On jest fantastyczny ! Nasz uczeń, Mikołaj, laureat konkurs talentów, program THE BRAIN, Polsat
Oferta
Memorika™ dostępna jest w
2 wariantach, online oraz stacjonarnie.
 • 4 x 90 minut / miesięcznie / 4 miesiące

  1 semestr naszego kursu, który rozwinie kompetencje Twojego dziecka na całe życie. Gwarantujemy długotrwałego efekty

  nowoczesna platforma do nauki online
 • pytaj w wybranej placówce o dostępne pakiety i promocje
 • IDEALNE ROZWIĄZANIE NA POŻYTECZNY PREZENT DLA DZIECKA
ZAPISZ SIĘ
Nasze atrybuty
Made on
Tilda